Preskočiť na obsah

Energom SRL

Energom SRL je inžinierska a výrobná spoločnosť so sídlom v Cluj-Napoca v Rumunsku, ktorá sa špecializuje na elektrotechnickú, elektromechanickú a automatizačnú oblasť. Energom bol založený v roku 2002 a má 140 zamestnancov a expanduje v oblastiach ako vákuová technika, energetika, automobilový priemysel, jadrová energetika a aeronautika. V súčasnosti je súčasťou francúzskej skupiny „Gonzales“, ktorá má dve spoločnosti v Rumunsku, štyri spoločnosti vo Francúzsku a najnovšiu vo Vietname (NhT).

Energom SRL vyrába zariadenia určené na tlač a zostavovanie podľa špecifikácií. Navrhujeme riešenia začínajúce od potrieb klienta pomocou dizajnu, overenia konceptu, prototypovania a industrializácie. Táto vysoko technická činnosť si vyžaduje dobré dizajnérske a inžinierske schopnosti od našich dizajnérskych oddelení, ktoré dodávajú svoje know-how v týchto projektoch.

Energom SRL je certifikovaný podľa ISO 9001:2015 Systémy manažérstva kvality, tiež podľa ISO 3834, ISO 1090 (kvalifikované zváranie) a pracuje na získaní Integrovaného systému manažérstva.